4 stycznia br., w Businessman Institute w Warszawie, wręczone zostały wyróżnienia i nagrody w kolejnej edycji prestiżowego konkursu „Diament Meblarstwa”.


Udział w konkursie wzięło blisko pięćdziesiąt firm – producentów i dystrybutorów mebli, a także akcesoriów, półfabrykatów i komponentów dla meblarstwa. Zgłosiły one do konkursu ponad sto produktów. Z tego grona kilkudziesięcioosobowe jury, skupiające przedstawicieli salonów meblowych, hurtowni akcesoriów i półfabrykatów do produkcji mebli, instytutów badawczych współpracujących z branżą meblarską, a także architektów i projektantów wnętrz, wybrało najlepszych.

Nagrody i wyróżnienia, które uzyskali uczestnicy konkursu są potwierdzeniem doskonałego wzornictwa i oryginalności produkowanych przez nich mebli, akcesoriów, półfabrykatów i komponentów meblowych, wskazaniem doskonałego wizerunku producenta, a także znakomitego postrzegania przez klientów oraz ekspertów.

W trakcie uroczystości przekazany został także przedstawicielom fundacji Ewy Błaszczyk "Akogo?" symboliczny czek na kwotę 15.000 zł.
Środki pochodzą z wydania kalendarza charytatywnego przedstawiającego 12 niezwykłych kobiet z branży meblarskiej - więcej informacji na stronie http://www.wydawnictwo.meble.pl/kalendarz-2011/


Uroczystość uświetnił występ Katarzyny Piaseckiej, artystki kabaretowej i stand up`erki.
Organizatorami tegorocznej edycji konkursu „Diament Meblarstwa” były Wydawnictwo meble.pl oraz Grupa meble.pl. 

 
Zobacz laureatów
   
 
     
   
logo
Copyright © 2007-2011 diamentmeblarstwa.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Organizatorem konkursu Diament Meblarstwa jest Wydawnictwo meble.pl Sp. z o.o. oraz Meble.pl Sp z o.o.
Nagrody Diament Meblarstwa są zastrzeżoną nazwą, należącą do ich właścicieli.